حدیـــــــث روز
 
امام رضا عليه السلام :
إنَّ اللّه َ أمَرَ بِالشُّكرِ لَهُ و لِلوالِدَينِ ، فَمَن لَم يَشكُر والِدَيهِ لَم يَشكُرِ اللّه َ
امام رضا عليه السلام :خداوند به سپاس گزارى از خود و پدر و مادر فرمان داده است ؛ پس هر كه از پدر و مادرش سپاس گزارى نكند ، خداوند را سپاس نگفته است
[ الخصال ، ص 156 .]
 
  به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب؛ کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب در طبس برگزار می شود
  1397/11/18 پنجشنبه
 
 

کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب، امشب، 18 بهمن، بعدازنماز مغرب و عشاء در محل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس برگزار می گردد.

بنا به گزارش روابط عمومی موسسه؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد جواد رئوف سیدنژاد، از برگزاری کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب، در شهرستان طبس، خبر داد.

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی گفت: کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب، به سرپرستی استاد احمد ابوالقاسمی، مدیر رادیو قرآن و متشکل از اساتید و قاریان بین المللی و کشوری، در محل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، برگزار می شود.

رئوف سیدنژاد اظهارداشت: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با نخبگان قرآنی شهرستان طبس و برگزاری کارگاه تخصصی قرآن کریم از دیگر برنامه هایی است که با حضور کاروان قرآنی انقلاب برگزار می شود.

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی خاطر نشان کرد: در این مراسم و به جهت تکریم و تجلیل از شرکت کنندگان، 2 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 10 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، برنامه ریزی شده است که به قید قرعه به شرکت کنندگان، اهداء خواهد شد.

رئوف سیدنژاد گفت: کرسی تلاوت رضوی به طور زنده از رادیو قرآن پخش می شود و همچنین این مراسم ضبط و از شبکه های سه و قرآن سیما پخش خواهد شد.

گفتنی است: کاروان قرآنی انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل و در طول سفر خود وارد ۱۱ استان و ۳۳ شهر ایران می‌شود.

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 17
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه
 
بيشتر