حدیـــــــث روز
 
امام جوادالائمه(ع) میفرمایند:
🔹الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ.
🔸مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است: توفيق از طرف خداوند متعال، واعظى از درون خود، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
📙 (بحار‌الانوار، ج۷۵، ص۳۵۸)
 
  اجرای طرح «انیس النفوس» بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع)
  1397/5/4 پنجشنبه
 
 

همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع)، طرح «انیس النفوس» در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ رضوی در شهرستان طبس برگزار گردید.

     بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، در قالب این طرح دیدار کاروان خدام رضوی زیرسایه خورشید، مدیرعامل و جمعی از خدمتگزاران آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) با خانواده معظم شهید اکبرزاده و نثار فاتحه به روح مطهر شهید و پدر بزرگوارشان که به تازگی به رحمت ایزدی پیوسته اند، عیادت جمال کریمیان از خبرنگاران فعال شهرستان طبس و آرزوی شفای عاجل و سلامتی کامل، عیادت بیماران بستری شده در بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) طبس و قرائت اذان و اقامه توسط مبلغ کاروان در گوش نوزاد تازه متولد شده، حضور در مرکز ایتام و افراد بی سرپرست، عیادت از خادم حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) که در بستر بیماری بودند و همچنین حضور در مرکز اصلاح تربیت طبس و دلجویی از زندانیان انجام و ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع)، نشان و عطر رضوی و بسته متبرک فرهنگی به آنان تقدیم گردید.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 21
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه