حدیـــــــث روز
 
امام رضا علیه السلام:
انَ اَبي اِذا دَخَلَ شَهْرُ الْمُحَرَّمِ لا يُري ضاحِکاً وَ کانَتِ الْکِاَّبَةُ تَغْلِبُ عَلَيْهِ حَتّي يَمْضِيَ مِنْهُ عَشْرَةُ اَيّامٍ، فَاِذا کانَ الْيَوْمُ العْاشِرُ کانَ ذلِکَ الْيَوْمُ يَوْمَ مُصيبَتِهِ وَ حُزْنِهِ وَ بُکائِهِ ... .
🔸هرگاه ماه محرّم فرا مي رسيد، پدرم (موسي بن جعفرعليه السّلام ) ديگر خندان ديده نمي شد و غم و افسردگي بر او غلبه مي يافت تا آن که ده روز از محرّم مي گذشت ، روز دهم محرّم که مي شد، آن روز، روز مصيبت و اندوه و گريه پدرم بود.
امالي صدوق ، ص 111
 
  اجرای طرح «انیس النفوس» بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع)
  1397/5/4 پنجشنبه
 
 

همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع)، طرح «انیس النفوس» در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ رضوی در شهرستان طبس برگزار گردید.

     بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، در قالب این طرح دیدار کاروان خدام رضوی زیرسایه خورشید، مدیرعامل و جمعی از خدمتگزاران آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) با خانواده معظم شهید اکبرزاده و نثار فاتحه به روح مطهر شهید و پدر بزرگوارشان که به تازگی به رحمت ایزدی پیوسته اند، عیادت جمال کریمیان از خبرنگاران فعال شهرستان طبس و آرزوی شفای عاجل و سلامتی کامل، عیادت بیماران بستری شده در بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) طبس و قرائت اذان و اقامه توسط مبلغ کاروان در گوش نوزاد تازه متولد شده، حضور در مرکز ایتام و افراد بی سرپرست، عیادت از خادم حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) که در بستر بیماری بودند و همچنین حضور در مرکز اصلاح تربیت طبس و دلجویی از زندانیان انجام و ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع)، نشان و عطر رضوی و بسته متبرک فرهنگی به آنان تقدیم گردید.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 28
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه