حدیـــــــث روز
 
قال الله تعالي:
لَقَد كانَ لَكُم في رَسولِ اللّه ِ اُسوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَن يَرجُو اللّه َ و اليَومَ الآخِرَ
قطعاً براى شما در [اقتدا به] رسول خدا سرمشقى نيكو است، براى آن كس كه به خدا و روز قیامت اميد دارد
احزاب ، آيه 21
 
  دیدار مدیرعامل، کارکنان، خادمین و راهنمایان زائر آستان مبارک با امام جمعه جدید طبس
  1397/2/25 سه‌شنبه
 
 

      در راستای تجدید بیعت با ولایت و آرمان های امام و رهبری، مدیرعامل، کارکنان، خادمین و راهنمایان زائر آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) با حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه جدید طبس دیدار نمودند.  

         بنا به گزارش روابط عمومي موسسه، در اين مراسم پس از تلاوت آیات نورانی کلام وحی، سپهریان مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید ابراهیم مهاجریان مقدم امام جمعه فقید طبس که عمر شريف خويش را در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و قریب به سه دهه در سنگر نماز عبادی سیاسی جمعه سپری نمودند و ارج نهادن به تلاش های ارزنده آن عالم ربانی، انقلابی و سید جلیل القدر، انتصاب شایسته حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه جدید طبس را که بیانگر تعهد، کارآمدی و شایستگی های برجسته ایشان در صحنه های مختلف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تبریک و تهنیت گفتند.

ایشان اظهار داشت آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از موسسات بزرگ فرهنگی است که تولیت آن حسب حکم تاریخی مقام معظم رهبری به آستان قدس رضوی تفویض شده است و امروز با تاسی از منویات مقام معظم رهبری در منشور هفتگانه و تلاش های شبانه روزی قریب به 1000 نفر خادم و راهنمای زائر و اجرای بیش از 2000 برنامه فرهنگی در طول سال در 5 استان کشور، خدمت توام با رافت را سرلوحه کار خود قرار داده و به عنوان قطب فرهنگی در منطقه می درخشد.

در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه جدید طبس ضمن تقدیر از حضور خدمتگزاران آستان مبارک، وجود حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و برنامه های زیبا در مناسبت های مختلف را باعث آبروی شهرستان و استان دانست.

وی با استناد به فرمایش حضرت آیت الله جوادی آملی «تعهد و تدین را مدیون امامزاده هایی هستیم که پناهگاه مردم هستند.»، تصریح کرد وجود این امامزاده لازم التعظیم سبب شده که شهرستان طبس به عنوان دارالمومنین شناخته شود.

امام جمعه طبس افزود ایران ام القرای دنیای اسلام است و همانگونه که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند«انقلاب ما به دنیا صادر خواهد شد.» امروز شاهدیم بیداری اسلامی دنیا را متحول کرده است.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی خاطر نشان کرد قطعا نورانیت این امامزاده بزرگوار بر زندگی خدمتگزاران آن بارگاه منور تاثیرگذار است و در فرهنگ دینی ما خدمت به زائران اجر دارد و شما عزیزان با برخورد شایسته اسلامی و تکریم زائران اسباب آسایش و آرامش آنان را فراهم می نمایید که جای سپاسگزاری دارد.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 84
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه
 
بيشتر