حدیـــــــث روز
 
امام صادق(علیه السلام) میفرمایند:
مَن سَبَّحَ تَسبیحَ فاطِمَةَ الزَّهراءِ(س) قَبلَ أن یثنِی رِجلَیهِ مِن صَلاةِ الفَریضَةِ غَفَرَ اللّهُ لَهُ و [ل] یبدَأ بِالتَّکبیرِ
کسى که پس از نماز واجب در پى کار دیگر نارفته، تسبیحات حضرت فاطمه زهرا(س) را بگوید، خداوند او را مى آمرزد و باید (تسبیحات را) با اللّه اکبر آغاز کند.
الکافی، ج ۳، ص ۳۴۲، ح ۶
 
  برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت امام موسی بن جعفر(ع) در آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)
  1397/1/26 يكشنبه
 
 

همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت مظلومانه باب الحوائج پدر گرامی حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) و برادر گرامیشان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)، مراسم سخنرانی، مرثیه سرایی و عزاداری در حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار گردید.

         بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، در این برنامه های معنوی که با حضور عاشقان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در شب و شامگاه شهادت آن حضرت انجام شد، حضرت حجت الاسلام و المسلمین مومنی از سخنرانان حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) با ایراد بیانات ارزشمند در خصوص زندگانی، ابعاد شخصیتی و فضایل اخلاقی حضرت امام موسی بن جعفر(ع) و حاج محمد جعفرنژاد از نغمه سرایان حرم مطهر رضوی با مرثیه سرایی و نوحه خوانی حاضرین را به فیض رساندند.

اقامه عزاداری توسط هیات ابوالفضلی شهرستان در روز شهادت و قرائت ادعیه روحبخش و پرفیض کمیل و ندبه از سایر برنامه های این ایام بود.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 13
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه