حدیـــــــث روز
 
امام جوادالائمه(ع) میفرمایند:
🔹الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ.
🔸مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است: توفيق از طرف خداوند متعال، واعظى از درون خود، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
📙 (بحار‌الانوار، ج۷۵، ص۳۵۸)
 
  عیادت و دلجویی خادمان میقات الرضا از زائران حادثه دیده گچساران
  1396/11/25 چهارشنبه
 
 

مدیرعامل، مدیریت، معاونت فرهنگی، جمعی از خادمین و راهنمایان زائر آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و مدیران مهدالرضا و دبستان شکوفه های رضوی از زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) که از شهرستان گچساران عازم مشهد مقدس بوده و در محور طبس - فردوس دچار حادثه دلخراش تصادف شده اند عیادت نمودند.

در این برنامه که فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، شهردار و مدیریت بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی(ره) طبس نیز حضور داشتند، ضمن تقدیم گل و بسته متبرک از مصدومان دلجویی و آقای سپهریان مدیرعامل موسسه بر تسریع در رسیدگی به امورات درمانی تاکید و آمادگی خود و مجموعه کارکنان و خادمین را جهت هر گونه خدمت رسانی از جمله اهداء خون، اعزام مصدومان به شهرهای دیگر و حضور خواهران راهنمای زائر و خادمیاران سلامت جهت مراقبت از مصدومان در بیمارستان اعلام و تاکید نمود مصدومان سانحه و همراهان آنها هیچ گونه نگرانی بابت اسکان و خدمات رفاهی نداشته باشند و با افتخار در خدمتشان هستیم.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 54
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه