حدیـــــــث روز
 
قالَ الاِمامُ الصّادِقُ عليه السلام:
ألا بَشِّرِ المَشّائينَ فِى الظُلُماتِ إلَى المَساجِدِ بِالنُّورِ السّاطِعِ يَومَ القِيامَةِ . حديث
هان، بشارت ده آنانى را كه در تاريكى ها به سوى مساجد مى روند، به نور درخشانى كه در روز واپسين بر آنان پرتو افكن خواهد بود.
ثواب الاعمال، ص45 ح 1.
 
  همزمان با پایان سال تحصیلی جاری؛ بهره‌مندی ۴۶5 نوآموز از آموزش‌های مهدالرضا موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی
  1398/3/18 شنبه
 
با پایان یافتن سال تحصیلی جاری، ۴۶5 نوآموز در شهرهای طبس، کاشمر، قاین، بشرویه از آموزش‌های  قرآنی مراکز مهدالرضا وابسته به موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.
 

با پایان یافتن سال تحصیلی جاری، ۴۶5 نوآموز در شهرهای طبس، کاشمر، قاین، بشرویه از آموزش‌های  قرآنی مراکز مهدالرضا وابسته به موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اما‌کن مذهبی آستان قدس رضوی با اشاره به برگزاری اختتامیه نوزدهمین دوره آموزشی مهدالرضا گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، مراکز آموزشی علوم قرآنی این موسسه در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره)کاشمر، کتابخانه‌های حضرت امام رضا(ع) در قاین و روستای محمدآباد طبس، شهرهای بشرویه،درح و ارسک به کار خود پایان دادند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجواد رئوف سیدنژاد تربیت دینی کودکان و ترویج فرهنگ صحیح خوانی قرآن کریم را از مهم‌ترین رسالت‌های مراکز مهدالرضا عنوان کرد و افزود: نوآموزان با پایان یافتن دوره آموزشی، مهارت روخوانی و روانخوانی قرآن کریم را کسب نموده اند و  ضمن آشنایی با زندگی امامان معصوم(ع)، آیات و احادیث کاربردی را به روش قصه، ایما و اشاره فرا گرفتند‌.

وی با تاکید براینکه مراکز مهدالرضای موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی،  از لحاظ کمی و کیفی جزء موسسات برتر آموزشی آستان قدس رضوی است، افزود: این موسسه از سال ۱۳۸۰ در راستای نشر فرهنگ غنی قرآن کریم، تعالیم اهل بیت(ع) و پیشرفت تحصیلی نوآموزان در سایه قرآن و عترت در مسیر شکوفایی و توسعه این امر مهم قدم گذاشت که تاکنون در پرتو فعالیت‌‌های قرآنی این موسسه بیش از 8 هزار نوآموز در شهرهای طبس، کاشمر، قاین، بشرویه، درح و ارسک از خدمات و آموزش‌های ارائه شده در مراکز مهدالرضا(ع) بهره‌مند گردیده اند.

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
تعداد بازديد اين صفحه: 46
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه
 
بيشتر