حدیـــــــث روز
 
قالَ الاِمامُ الصّادِقُ عليه السلام:
ألا بَشِّرِ المَشّائينَ فِى الظُلُماتِ إلَى المَساجِدِ بِالنُّورِ السّاطِعِ يَومَ القِيامَةِ . حديث
هان، بشارت ده آنانى را كه در تاريكى ها به سوى مساجد مى روند، به نور درخشانى كه در روز واپسين بر آنان پرتو افكن خواهد بود.
ثواب الاعمال، ص45 ح 1.
 
  ویژه برنامه گرامیداشت حماسه نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در میقات الرضا برگزار شد
  1397/10/10 دوشنبه
 
ویژه برنامه حماسه نهم دی‌ماه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در رواق امام خمینی(ره) آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس برگزار گردید.
 

ویژه برنامه حماسه نهم دی‌ماه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در رواق امام خمینی(ره) آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه در این مراسم که با قرائت آیات نورانی کلام ا... مجید، سرود جمهوری اسلامی ایران، صلوات خاصه حضرت امام رضا(ع) و پخش کلیپ بصیرتی همراه با بیانات مقام معظم رهبری آغاز گردید ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه طبس ضمن خوش آمد گویی به امت ولایتمدار و گرامیداشت حماسه نهم دی‌ماه بیان نمودند که استکبار جهانی با پشتوانه بعضی از مزدوران و نوکران داخلی قصد تغییر نظام را داشتند اما سیل خروشان ملت در نهم دی‌ماه آنها را کنار زد و یک حماسه ملی را آفرید. ایشان با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار داشتند که فتنه شدیدتر و بزرگتر از قتل است و با توجه به روایات انسان ها اگر چشم ظاهری نداشته باشند بهتر از آن است که چشم باطنی آنها کور باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضایی ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ فرمود آمریکا در فتنه سال 88 مبلغی حدود چهارصد میلیون دلار برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مصوب کرد اما هنوز عده‌ای در کشور ما این موضوع را قبول ندارند و از آمریکای جنایت کار حمایت می‌کنند.

ایشان در مورد حماسه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بیان فرمود که مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بدون اطلاعیه و دعوت نامه یکی از بزرگترین راهپیمایی های کشور را در روز نهم دی‌ماه سال 88 رقم زدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی اظهار کرد در شرایط کنونی دشمن جرات حمله نظامی به کشور ما را ندارد و اگر کوچکترین جسارتی به کشور ایران کند موشک های ایران اسرائیل را از صحنه روزگار حذف خواهد کرد.

ایشان با اشاره به هزینه های زیادی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای فتنه پرداخت نموده فرمود این فتنه دست آوردهایی هم برای ما از جمله نمایش قدرت مردم و ایجاد حلقه وصل امت با ولایت را به همراه داشته است.

حجت الاسلام رضایی نقشه دشمن را در شرایط کنونی تغییر اذهان، تغییر مسیر و تسلیم اراده‌ها برشمرد.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
تعداد بازديد اين صفحه: 60
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه
 
بيشتر