حدیـــــــث روز
 
امام رضا عليه السلام :
إنَّ اللّه َ أمَرَ بِالشُّكرِ لَهُ و لِلوالِدَينِ ، فَمَن لَم يَشكُر والِدَيهِ لَم يَشكُرِ اللّه َ
امام رضا عليه السلام :خداوند به سپاس گزارى از خود و پدر و مادر فرمان داده است ؛ پس هر كه از پدر و مادرش سپاس گزارى نكند ، خداوند را سپاس نگفته است
[ الخصال ، ص 156 .]
 
  اعزام جمعی از نخبگان پایه های دهم و یازدهم شهرستان های طبس و کاشمر به مشهد مقدس
  1397/4/12 سه‌شنبه
 
 

مدیرعامل موسسه آستانه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از اعزام حدود 40 نفر دانش آموز نخبه پایه های دهم و یازدهم شهرستان های طبس و کاشمر با همکاری موسسه جوانان آستان قدس رضوی به مشهد مقدس برای دومین سال پیاپی خبر داد.

        بنا به گزارش روابط عمومی موسسه، سپهریان مدیرعامل موسسه اظهار داشت: طرح ولایت دانش آموزی با عنوان «هفت روز در بهشت» در مشهد مقدس با موضوع معارف کاربردی شامل خداشناسی، دین‌شناسی و ... تدارک دیده شده و در قالب این طرح دانش آموزان به مدت هفت روز در مشهدالرضا اقامت خواهند داشت و در ویژه برنامه های فرهنگی, ورزشی و مذهبی شرکت می کنند.

ایشان افزود: برگزاری 21 جلسه کلاس آموزشی-عقیدتی و 7 کارگاه مهارتی با عناوینی چون انسان شناسی، خداشناسی، اخلاق، دشمن شناسی، سواد رسانه، طب و تفکر و... ، حضور در حلقه‌های معرفت در کنار دوستان و اساتید مطرح حوزوی و دانشگاهی و طرح مباحث دینی و معرفتی به صورت کارگاهی و مهارتی، بازدید از اردوگاه و شرکت در برنامه اردوگاه فرهنگی تفریحی حضرت امام رضا علیه السلام و استفاده از آیتم‌های اردو، کوهپیمایی در یکی از ارتفاعات مشهد مقدس، استخر، برگزاری مسابقات ورزشی و مطالعاتی همراه با جایزه، برپایی کتابخانه با محتوای ویژه نوجوانان، اکران فیلم‌ها و مستند‌های تحلیلی و فضای نقد با مشارکت نوجوانان و اجرای پیوسته برنامه‌های ورزشی شامل والیبال، فوتبال، تنیس روی میز، فوتبال دستی، دارت، تفنگ بادی و... از برنامه های اجرایی این طرح است.

شایان ذکر است این اردوی زیارتی و تفریحی از دهم تا هجدهم تیرماه ادامه خواهد داشت.

«گزارش تصویری»

 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
تعداد بازديد اين صفحه: 68
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه
 
بيشتر