حدیـــــــث روز
 
قالَ الاِمامُ الصّادِقُ عليه السلام:
ألا بَشِّرِ المَشّائينَ فِى الظُلُماتِ إلَى المَساجِدِ بِالنُّورِ السّاطِعِ يَومَ القِيامَةِ . حديث
هان، بشارت ده آنانى را كه در تاريكى ها به سوى مساجد مى روند، به نور درخشانى كه در روز واپسين بر آنان پرتو افكن خواهد بود.
ثواب الاعمال، ص45 ح 1.
بمناسبت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب (هفته قوه قضائیه)
بمناسبت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب (هفته قوه قضائیه)
وجود مشاهد مقدسه و بقاع متبرکه فرزندان نبی مکرم اسلام«ص» در سرتاسر میهن اسلامی قبله گاه ارادتمندان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت«ع» است یکی از بقاعی که همه ساله مطاف ده‌ها هزار زائر و میهمان امام رضا«ع» بوده و روح و جان عاشقان خسته را صفا می‌بخشد حرم مطهر حضرت‌حسين‌بن‌موسي‌الكاظم«ع» برادر هشتمین پیشوای شیعیان در طبس گلشن است، گلشنی که از بوستان ولایت، عطر معنویت و استواری یافته و پیکر پاک و مطهر یکی از فرزندان برومند و بلا فصل امام موسی‌الکاظم«ع» را در خود جای داده است.
🔹قرائت دعای پرفیض توسل همراه با سخنرانی و مرثیه سرایی 🔹سه شنبه و چهارشنبه ۲۱ و ۲۲ خردادماه ▫️آستان حضرت حسین بن موسی الکاظـم(ع)
با پایان یافتن سال تحصیلی جاری، ۴۶5 نوآموز در شهرهای طبس، کاشمر، قاین، بشرویه از آموزش‌های  قرآنی مراکز مهدالرضا وابسته به موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.
موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی، در طول ماه مبارک رمضان، ۴۰ محفل انس با قرآن را با حضور عاشقان و دوستداران کلام وحی در شهرستان های طبس، کاشمر و سبزوار برگزار کرد.
12345678910...>>>
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه