حدیـــــــث روز
 
امام صادق(علیه السلام) میفرمایند:
إِن لِلّهِ حَرَماً وَ هو مکةُ و إِنَ لِلرسولِ(ص) حَرَماً وَ هو الْمَدِینهُ وَ إِن لِأَمِیرِالْمؤمِنِینَ(ع) حَرماً و هو الْکوفَه وَ إِنَ لَنَا حَرماً وَ هو بَلدَهٌ قُمَّ وَ سَتدفَنُ فِیها امرأَهٌ مِن أَولادِی تُسمَّی فَاطِمَةَ فَمن زَارها و جَبتْ لهُ الجنة
خداوند حرمی دارد که مکه است و رسول خدا حرمی دارد که مدینه است و برای امیرالمؤمنین حرمی دیگر است که کوفه است و برای ما اهل بیت حرمی دیگر است که آن شهر قم است و به زودی بانویی از اولاد من در آن دفن می شود که نامش فاطمه است. پس هر که او را زیارت کند بهشت بر وی واجب می شود
مستدرک الوسائل، ج١٠، ص٣٦٨
پنجشنبه 97/4/28 ساعت 9 صبح
دوشنبه 97/5/1 ساعت 21 تالار همایش های میقات الرضا
سخنران: حجت الاسلام و المسلمین موسوی مداح: حاج احمد نیکبختیان
در اولین روز از دهه نورانی، همایش«دختران آفتاب» با حضور جمعی از دختران تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان طبس در تالار میقات الرضا برگزار گردید.
همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و اولین روز از دهه کرامت همایش «گوهر علم و عفاف» در تالار میقات الرضا شهرستان طبس برگزار گردید.
در اولین روز از دهه نورانی کرامت، خواهران بسیجی دهستان منتظریه در قالب طرح «اکرام رضوی» مسافت 15 کیلومتری را بصورت پیاده طی طریق کردند و پس از استقبال مسئولین، خادمین و راهنمایان زائر آستان مبارک، تجدید میثاق با شهیدان و گلباران مزار مطهر شهدا، سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) را به برادر گرامیشان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) تبریک گفتند.
12345678910...>>>
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه