حدیـــــــث روز
 
امام صادق(علیه السلام) میفرمایند:
إِن لِلّهِ حَرَماً وَ هو مکةُ و إِنَ لِلرسولِ(ص) حَرَماً وَ هو الْمَدِینهُ وَ إِن لِأَمِیرِالْمؤمِنِینَ(ع) حَرماً و هو الْکوفَه وَ إِنَ لَنَا حَرماً وَ هو بَلدَهٌ قُمَّ وَ سَتدفَنُ فِیها امرأَهٌ مِن أَولادِی تُسمَّی فَاطِمَةَ فَمن زَارها و جَبتْ لهُ الجنة
خداوند حرمی دارد که مکه است و رسول خدا حرمی دارد که مدینه است و برای امیرالمؤمنین حرمی دیگر است که کوفه است و برای ما اهل بیت حرمی دیگر است که آن شهر قم است و به زودی بانویی از اولاد من در آن دفن می شود که نامش فاطمه است. پس هر که او را زیارت کند بهشت بر وی واجب می شود
مستدرک الوسائل، ج١٠، ص٣٦٨
 
  آیین اختتامیه مرحله منطقه ای پنجمین دوره مسابقات قرآن قوه قضائیه همراه با تجلیل از رتبه های برتر
  1396/9/14 سه‌شنبه
 
 
آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآن قوه قضائیه در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: این مراسم همراه با تجلیل از حائزین رتبه های برتر در تالار همایش‌های میقات الرضا برگزار شد.
 حمزه سپهریان عنوان کرد: پنجمین دوره مسابقات منطقه پنج قرآن کریم قوه قضائیه در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)  از 12آذر آغاز به کار کرد که در این دوره از مسابقات، ۲۱۶ نفر از کارکنان دادگستری و ادارات تابعه قوه قضائیه به همراه خانواده هایشان از استان‌های هرمزگان، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوبی شرکت کردند.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان در رشته‌های قرائت و ترتیل، حفظ موضوعی، حفظ 5 جزء، 15 جزء و 20 جزء، تحقیق ،مفاهیم قرآن کریم و اذان در مقاطع نونهالان و بزرگسالان، در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس به رقابت پرداختند. 
سپهریان یادآور شد: در هر رشته ۳ نفر برگزیده و به مسابقات کشوری راه یافتند که در این مراسم، برگزیدگان با اهدا لوح تقدیر تجلیل شدند.


«گزارش تصویری»
 
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
تعداد بازديد اين صفحه: 43
منوی اصلی
 
 
نظرسنجی
 

نظر شما نسبت به عملکرد وب سایت :
نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
 
خدمات فرهنگی
صوت
فیلم
تصاویر
کتابخانه